Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

Sada Levenhuk LabZZ Tellurion

Kód: PEN_5721008
Neohodnoceno
Značka: Levenhuk
1 454,20 Kč
Není skladem
Mechanický model rotace Země a Měsíce kolem Slunce představuje praktickou vizuální pomůcku pro studium astrologie. Model se pohybuje otáčením malé kliky. Model Slunce má zabudované jasné světlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vizuální pomůcku Tellurion značky Levenhuk série LabZZ využijete při studiu astronomie a zeměpisu. Tento stolní mechanický zobrazovací model rotace Země a Měsíce kolem Slunce pomáhá dětem představit si Vesmír.

Dozví se tak, proč existují roční období, jak se mění fáze Měsíce a proč má rok dvanáct měsíců. Jedná se o výtečnou vizuální pomůcku, která udělá z výuky zábavu.

Jednoduché použití

Tellurium je připevněné ke stojanu pomocí šroubu a všechny jeho díly jsou propojené pomocí převodů. Modely Země a Měsíce se pohybují otáčením malé kliky.

Také máte k dispozici model Slunce (s osvětlením uvnitř) ve středu rotačního mechanismu, který se zapíná tlačítkem pod její základnou.

Přehledná pomůcka

Zeměkoule obíhá kolem Slunce proti směru hodinových ručiček, můžete tak sledovat změny ročních období. Protože zatímco Země oběhne Slunce jen jednou, Měsíc to stihne kolem Země 12x, a to odpovídá 12 měsícům v roce.

Hlavní prvky tohoto modelu vyrobil Levenhuk z trvanlivého a bezpečného plastu. Průměr modelu Slunce má 100 mm, průměr Země 85 mm a průměr Měsíce 18 mm.

Upozornění od výrobce: Tellurion obsahuje malé části! Zabraňte malým dětem, aby si hrály s Tellurionem bez dozoru dospělé osoby.

Hlavní přednosti

  • Mechanický model rotace Země a Měsíce kolem Slunce
  • Praktická vizuální pomůcka
  • Model se pohybuje otáčením malé kliky
  • Model Slunce má zabudované jasné světlo

Specifikace

Značka Levenhuk
Model Tellurion
Řada LabZZ
Určení vizuální pomůcka
Model
Materiál plast
Průměr Slunce 100 mm
Průměr Země 85 mm
Průměr Měsíce 18 mm
Ostatní
Barva černá / barevná
Hmotnost balení 1,04 kg
Rozměry (Š x V x H) 26 x 22 x 22 cm

Obsah balení

  1. Tellurion Levenhuk LabZZ
  2. Stojan se šroubem
  3. Baterie
  4. Návod k použití a záruční list

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací sady
Hmotnost: 0.94 kg
Materiál: plast
Vhodné od: 6 let
Zaměření sady: Astrologie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: