Sada Levenhuk LabZZ Star Projector SP10
Kód: PEN_5721009Detailní popis produktu
Astroplanetárium SP10 série LabZZ značky Levenhuk obsahuje databázi s 10 000 uloženými sledovanými objekty. Sada zahrnuje planisféru (pohyblivou mapu hvězdné oblohy). Rotující projekce pomáhá dětem představit si Vesmír. Tento přístroj je napájený 4 AA bateriemi (nejsou součástí dodávky).
Sada obsahuje 2 projekční diapozitivy. Na prvním jsou hvězdy zobrazené jako tečky a na druhém jsou světlem nastíněná souhvězdí. Otáčejte diapozitivem s hvězdami a celá projekce se bude otáčet kolem své osy.
Jednoduché použití
Přístroj umístěte na plochý povrch, objektiv nasměrujte na bílý strop nebo stěnu a užívejte si pohled na 10 000 hvězd severní polokoule. Otáčejte přístrojem na podstavci a směrujte objektiv vodorovně nebo svisle.
Na předním panelu se nachází diskový podavač pro vložení diapozitivů. Zaostřování se provádí prstencem umístěným kolem objektivu. Astroplanetárium ukazuje, jak vypadá noční obloha v určitou dobu během různých měsíců.
Hlavní přednosti
- Mechanický model rotace Země a Měsíce kolem Slunce
- Praktická vizuální pomůcka
- Model se pohybuje otáčením malé kliky
- Model Slunce má zabudované jasné světlo
Specifikace
Značka | Levenhuk |
Model | SP10 |
Řada | LabZZ |
Určení | astroplanetárium |
Model
Materiál | plast |
Počet sledovaných hvězd | 10 000 |
Trajektorie promítání | od svislé po vodorovnou |
Optimální vzdálenost k promítání | 1,5 - 2 m |
Automatické vypnutí | po 30 min |
Napájení | 4 x baterie AA (nejsou součástí balení) |
Ostatní
Barva | šedá / oranžová |
Hmotnost | 0,73 kg |
Rozměry (Š x V x H) | 23 x 22 x 17 cm |
Obsah balení
- Astroplanetárium na podstavci
- 2 x diapozitiv hvězd
- Ochranný uzávěr objektivu
- Planisféra – pohyblivá mapa hvězdné oblohy
- Disk DC se softwarem „CyberSky“ pro systém Windows (anglicky)
- Návod k použití
Doplňkové parametry
Kategorie: | Vzdělávací sady |
---|---|
Hmotnost: | 0.63 kg |
Materiál: | plast |
Vhodné od: | 6 let |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.