U nás najdete krásné dárky na VÁNOCE :-). Hračky, dětské stolky, kojenecké potřeby, sportovní potřeby a jezdítka...

Kniha Albi Kouzelné čtení Moje první písmena

Kód: PEN_60026339
Neohodnoceno
Značka: Albi
420,20 Kč
Skladem (1 ks)
Interaktivní mluvící kniha Moje první písmena z edice Kouzelné čtení seznamuje děti od 3 let se všemi písmeny české abecedy, naučí je také rozlišovat slabiky. Elektronická Albi tužka není součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Albi tužka posouvá čtení na novou úroveň! U běžné knihy čtete text a prohlížíte si obrázky. Knížky z edice Kouzelné čtení obsahují rozšiřující zvuky, dialogy, písničky nebo úkoly – po klepnutí na určené místo vám je přehraje ze svého reproduktoru speciální elektronická tužka.

Interaktivní mluvící kniha Moje první písmena seznámí děti od 3 let se všemi písmeny české abecedy. Kouzelné čtení naučí začínající čtenáře i slabikovat – jednotlivé slabiky jsou barevně odlišeny, za pomoci elektronické tužky tak bude pro děti ještě snazší je rozeznat. Každé písmenko doprovází básničky Jana Vodňanského a množství slovních i obrázkových příkladů.

Kniha Moje první písmena obsahuje přes 2 000 zvuků a textů a na konci knihy se děti mohou těšit na písmenkovou pohádkovou hru. Elektronická Albi tužka není součástí knihy.

Specifikace:

Počet hráčů: 1+
Doba hraní: 10+ minut
Věk: 3+

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a různé
Hmotnost: 0.5 kg
Rozdělení: Knihy
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: