Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

Kniha Albi Kouzelné čtení Hravá přírodověda

Kód: PEN_60026336
Neohodnoceno
Značka: Albi
394,90 Kč
Skladem (1 ks)
Interaktivní mluvící kniha Hravá přírodověda z edice Kouzelné čtení seznamuje děti od 6 let se základy přírodovědy, například biotopy, potravním řetězcem či vývojovými cykly zvířat. Elektronická Albi tužka není součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Albi tužka posouvá čtení na novou úroveň! U běžné knihy čtete text a prohlížíte si obrázky. Knížky z edice Kouzelné čtení obsahují rozšiřující zvuky, dialogy, písničky nebo úkoly – po klepnutí na určené místo vám je přehraje ze svého reproduktoru speciální elektronická tužka.

Interaktivní mluvící kniha Hravá přírodověda seznamuje děti od 6 let se základy přírodovědy. Žalud Vendelín je provede různými biotopy, ukáže jim vývoj motýla nebo potravní řetězec, děti se dozvědí třeba i to, co je vše potřeba udělat, aby nám na stole zavoněl čerstvě upečený chléb.

Kniha Hravá přírodověda obsahuje přes 1 700 zvuků a textů, mimo jiné kvízy ve třech obtížnostech, dialogy a básničky – některé z nich od samotného žaludu Vendelína. Elektronická Albi tužka není součástí knihy.

Specifikace:

Počet hráčů: 1+
Doba hraní: 15+ minut
Věk: 6+

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a různé
Hmotnost: 0.5 kg
Rozdělení: Knihy
Vhodné od: 6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: