U nás najdete krásné dárky na VÁNOCE :-). Hračky, dětské stolky, kojenecké potřeby, sportovní potřeby a jezdítka...

Kniha Albi Hravé učení Lidské tělo

Kód: PEN_60026338
Neohodnoceno
Značka: Albi
420,20 Kč
Skladem (1 ks)
Interaktivní mluvící kniha Člověk a příroda z edice Kouzelné čtení seznamuje děti od 3 let s lidským tělem, představuje jim jeho jednotlivé části a soustavy. Elektronická Albi tužka není součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Albi tužka posouvá čtení na novou úroveň! U běžné knihy čtete text a prohlížíte si obrázky. Knížky z edice Kouzelné čtení obsahují rozšiřující zvuky, dialogy, písničky nebo úkoly – po klepnutí na určené místo vám je přehraje ze svého reproduktoru speciální elektronická tužka.

Interaktivní mluvící kniha Lidské tělo zprostředkuje dětem od 3 let spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou provází malý ufon Prokouk, na jehož domovské planetě Po všechno funguje úplně jinak. Udivený ufonek podněcuje děti k postupnému objevování jednotlivých částí a soustav lidského těla. Na každé dvoustraně je navíc popsán jeden cvik a po jejich propojení do cvičební sestavy se průzkumníci mohou po dočtení krásně protáhnout!

Kniha Lidské tělo obsahuje téměř 2 000 zvuků a textů, mimo jiné básničky, zábavné kvízy a navíc speciální ikony, které děti vybízí, aby si získanou informaci zkusili doslava na vlastní kůži. Elektronická Albi tužka není součástí knihy.

Specifikace:

Počet hráčů: 1+
Doba hraní: 15+ minut
Věk: 3+

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a různé
Hmotnost: 0.5 kg
Rozdělení: Knihy
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: