U nás najdete krásné dárky na VÁNOCE :-). Hračky, dětské stolky, kojenecké potřeby, sportovní potřeby a jezdítka...

Hra Slabiky v dominu

Kód: PEN_60026237
Neohodnoceno
Značka: OEM
262,90 Kč
Skladem (2 ks)
Didaktická hra na procvičování čtení a psaní. Děti skládají slova ze slabik vytištěných na dominových kostkách. Vítězí hráč, který se zbaví všech kostiček. Slova nemají diakritiku, tu si hráči domýšlejí sami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Didaktická hra Slabiky v dominu je určená pro předškoláky a především prvňáčky. Legendární domino upravené pro malé děti. Z dominových kostek se skládají slova po slabikách. Děti si tak procvičují čtení a psaní slabik. Prvňáčkům se zlepší postřeh a proniknou do tajů tvarosloví.

hra slabiky v dominu

2-6 hráčům se rozdělí všechny kostičky domina. Začíná nejmladší hráč a postupuje se proti směru hodinových ručiček na dalšího hráče. K první kostičce se přidá další a tím již vznikne dvojslabičné slovo. K těmto dvěma přidá další hráč svojí kostičku zezadu, zepředu nebo z boku v časovém intervalu přesýpacích hodin. Slabiky jsou bez diakritiky, tu si děti doplňují dle potřeby (se x še). Pokud se hráč zmýlí, odstraní svoji kostičku a v tomto kole již nehraje. Nemůže-li vytvořit slovo, odebírá kostičky z hrací plochy, dokud se k nějaké odkryté jeho kostička nehodí. Odebrané domino mu zůstává. Vyhrává ten, kdo se zbaví všech kostiček.

Specifikace:

Věk: 5+
Počet hráčů: 2-6
Doba hry: přibližně 30 minut

Obsah balení:

56 plastových kostek domina
Tabulku s nápovědou slov
Návod
Žetonky (16 ks)
Přesýpací hodiny

Hmotnost: 0,2 kg
v krabici 20,4 x 24,4 x 5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a různé
Hmotnost: 0.2 kg
Max. počet hráčů: 6
Vhodné od: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: