U nás najdete krásné dárky na VÁNOCE :-). Hračky, dětské stolky, kojenecké potřeby, sportovní potřeby a jezdítka...

Hra Mluvím správně

Kód: PEN_60026235
Neohodnoceno
Značka: OEM
264 Kč
Skladem (1 ks)
Nabízí vám zábavnou formu výuky korektní výslovnosti u předškoláků. Děti si rozšiřují slovní zásobu a rozvíjejí své sluchové vnímání a artikulaci. Správný rozvoj řeči a výslovnost jak ostrých, tak tupých sykavek i r,ř kontroluje přítomná dospělá osoba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Desková logopedická hra Mluvím správně vám nabízí hravou formu rozvoje řeči u dětí v předškolním věku a na prvním stupni základní školy. Zábavným způsobem se  učí rozlišovat a vyslovovat hlásky z řady ostrých sykavek (s,z,c), tupých sykavek (š,ž,č) a dále r, ř. Hráči si díky ní rozšíří slovník, rozvíjejí své sluchové vnímání a komunikační schopnosti. Hra má spád a vtáhne děti do děje. Vlastně si ani neuvědomí, že se v něčem zlepšují.

mluvím správně

Tuto hru nemohou hrát děti samotné. Nejdůležitější je účast dospělého člověka bez vady řeči (rodič, učitel, paní na hlídání). Ten totiž představuje vzor výslovnosti, také celou hru vede a kontroluje správnost říkání slov u hráčů. Používejte ji doma, ve škole, nebo v logopedické ordinaci.

Jak se to hraje

Na malou hrací desku si každý hráč postaví dvě figurky. Cílem hry je dostat paňáčky do svého domečku (a samozřejmě naučit se lépe mluvit). Figurky se po herním plánu  pohybují pomocí hodu hrací kostkou. Každé políčko má nějakou barvu a k té je přiřazená kartička příslušné barvy. Pokud se správně vysloví slovo na kartičce, mají hod navíc. Takto pokračují ve vyslovování a házení, dokud se jim daří slova říkat jasně a korektně. Při špatné výslovnosti hází další hráč. Napínavý závod vyhrává ten, kdo zvládne obkroužit hrací desku oběma panáčky a schovat je u sebe v domečku jako první.

Specifikace:

Věk: 5+
Počet hráčů: 2-4
Délka hry: přibližně 20 minut

Hra obsahuje:

Hrací desku
96 karet s obrázky
8 figurek
Hrací kostku
Návod

Hmotnost: 0,38 kg
Rozměry (Š x V x H): 29 x 19 x 4 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry a různé
Hmotnost: 0.38 kg
Max. počet hráčů: 4
Vhodné od: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: