Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

ACRA karimatka samonafukovací pro 2 osoby 2,5cm L35

Kód: AC_05-L35
Neohodnoceno
Značka: Acra
950 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karimatka samonafukovací pro 2 osoby je ve větším provedení je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. Je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku a následně se již snadno nafukovala sama. Tloušťka karimatky je 2,5 cm, rozměr 186 x 110 cm. Výrobek je vhodný na kempování a zaručuje velice pohodlné ležení díky své tloušťce. Proti gumotextilním lehátkům má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti. Proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti.
  • Rozměr karimatky je 186 x 110 x 2,5 cm
  • Balení karimatky je úsporné s rozměry 57 cm při průměru 16 cm.
  • Hmotnost karimatky je 1,80 kg.
  • Nosnost do 120 kg.

NEVYSTAVUJTE PŘÍMÉMU SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ A CHRAŇTE PŘED NADMĚRNÝMI TEPLOTAMI!!!

Balení je standartní jako u karimatky pro jednu osobu, po rozložení se nafouknou dvě nezávislé komory a vznikne dvojitá karimatka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: