Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

Hračka Siku Control - RC Tahač Scania R620 se sklápěcím návěsem a dálkovým ovládáním. 1:32

Kód: PEN_695160
3 hodnocení
Značka: Siku
9 018,90 Kč
Není skladem
Dálkovým ovladačem lze řídit: jízdu vpřed a vzad, zatáčení, vyklápění korby a podpěry návěsu, přední a zadní světla, blinkry, výstražné majáky, připojení nebo odpojení návěsu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Působivá kombinace nového TAHAČE SCANIA R620 s traktorovým návěsem značky Schmitz Cargo Bull je model na dálkové ovládání. Kovový model v elegantní tmavě modré metalíze s plastovými doplňky, propracovaný do nejmenších detailů a opatřený jemným potiskem.

Tahač je dálkově řiditelný. Obě části - tahač i návěs - mají svoji vlastní baterii a příjmač, lze je tedy ovládat nezávisle.Dálkovým ovladačem lze řídit:
jízdu vpřed a vzad,
zatáčení,
vyklápění korby a podpěry návěsu,
přední a zadní světla,
blinkry,
výstražné majáky,
připojení nebo odpojení návěsu.

Model je vybaven celkem pěti servomotory, dvěma vyměnitelnými nabíjecími bateriemi. Souprava pracuje na radiových vlnách o frekvenci 2,4 GHz  (Není kompatibilní se SIKU Control na infračervené dálkové ovládání).

Balení obsahuje tahač, návěs, RC modul ovládání (na 4x1,5V AA LR6 baterie - nejsou součástí), nabíječku baterií s koncovkou na EURO zásuvky.

Rozměry: 29 x 40 x 12,8 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky
Hmotnost: 2.145 kg
Materiál: kov / plast
Napájení: Baterie
Vhodné od: 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: