Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

Dřevěné navlékací korálky v dóze

Kód: 662DD
Neohodnoceno
Značka: Bigjigs
379 Kč
Skladem u dodavatele

Dřevěné navlékací korálky v dóze.
Součásti balení je 90 dřevěných korálků + navlékací šňůrka v dóze.

Počet: 90 ks
Rozměry: 13x13x12 cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné navlékací korálky v dóze

Dřevěné hračky - Dřevěné perle

Počet: 90 ks
Rozměry: 13x13x12 cm
Věk: 3+


Součásti balení je 90 dřevěných korálků + navlékací šňůrka v dóze.


Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: