Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

Houpačka Woody dřevěná pro nejmenší s ohrádkou a páskem

Kód: PEN_695073
Neohodnoceno
Značka: Woody
427,90 Kč
Skladem (4 ks)
Houpačka Woody s ohrádkou a páskem představuje perfektní dárek pro děti od 1 roku. Můžete ji umístit na zahradu, ale i do dětského pokojíčku, kde ji děti užijí za každého počasí. Houpačka se vyznačuje kvalitním zpracováním a naprostou bezpečností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houpačka Woody s ohrádkou a páskem je perfektním dárkem pro děti od 1 roku. Vhodná pro nejmenší děti díky bezpečnostní ohrádce a popruhům zabraňujícím vyklouznutí a pádu. Přední vodorovná tyčka nejde díky popruhu nadzvednout a děti se tak samy omylem nedostanou ven. Tyčka jde zvedat pouze pokud se popruh v sedáku uvolní. Vyrobili ji z masivního dubového a bukového dřeva. Je tedy použitelná na zahradu i do dětského pokojíčku, ale pouze pro domácí použití. Není určená pro veřejná hřiště. Nevystavujte houpačku přímým povětrnostním vlivům.

Způsob uchycení
 
Zavěste na bezpečnostní háky, nejlépe točivé (nejsou součástí balení). Dbejte na to, aby sedák nebyl nakřivo. Houpačka má nastavitelnou délku lan. Vždy se přesvěčte, že houpačka je nainstalována tak, aby se zabránilo převrácení a jinému nesprávnému použití. Nedoporučuje se hračku instalovat nad betonový, asfaltový nebo jiný tvrdý povrch. Doporučujeme orientaci hračky směrem od přímého slunce, které nebude dítě při houpání oslňovat.

Před použitím vždy proveďte kontrolu háků, lan a dřevěných částí. Tento výrobek je nositelem značky „Bezpečné hračky“. Ta deklaruje kvalitní zpracování a naprostou bezpečnost používání.

Specifikace:

Materiál: dubové a bukové dřevo
Maximální nosnost: 50 kg
Celková výška s popruhy: 170 cm
Certifikát: SAFE TOYS
Věk: 1 +
Rozměry: 30 x 32 x 30 cm

Upozornění: Výrobce doporučuje před každým použitím dětské závěsné houpačky překontrolovat správné a bezpečné zavěšení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domečky, pískoviště, skluzavky a houpačky
Hmotnost: 2.46 kg
Nosnost (kg): 50
Rozdělení: Dřevěné houpačky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: