Hračky, nábytek do dětských pokojíčků, kojenecké potřeby, povlečení či osušky...vše v krásných motivech pro kluky i holky

Dětský stůl s 2 židle kulatý šedý

Kód: 13PIC
7 hodnocení
Značka: Kidkraft
1 999 Kč
Skladem (1 ks)

Dřevěný set stůl s 2 židle s úložným prostorem.

Barva bílo šedá.

Rozměr stolu: 60x60x44 cm
Rozměr židle: 30x29x52 cm
Věk: 3+

Váha: 9.30 Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný set stůl s 2 židle s úložným prostorem.

Barva bílo šedá.

Rozměr stolu: 60x60x44 cm
Rozměr židle: 30x29x52 cm
Věk: 3+

Váha: 9.30 Kg

Kulatý stůl skrývá uprostřed poklop, pod kterám se nachází úlóžné místo - síťka na hračky nebo jiné předměty dětí. Nábytek je vyroben z masivního a kvalitního dřeva.

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě.
Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: